Můj příběh

TeaTom - woodcarver carving wooden tea trays and wooden ware for relaxing rituals. Relaxation in nature. unique kitchenware

Moje značka TeaTom je ztělesněním klidu a lásky k přírodě a tradičnímu řemeslu. Kořenem tvorby je tichá ruční práce se dřevem, bez spěchu, v přirozeném rytmu. Jako by se čas zastavil v době našich předků. Hlučné elektrické přístroje dnešní doby nepoužívám, upřednostňuji návrat k ruční práci, kdy tlukot dlát a seker dokonale splýval s okolním světem. Rád při práci poslouchám zvuky linoucí se z blízkých zahrad a lesů, které ovlivňují do velké míry moji tvorbu.

Ta má za cíl přenést krásu přírody a klid ruční práce do vašich domovů a životů. Tvořím vyřezávané čajové tácy a doplňky pro chvíle odpočinku, které se díky své estetice inspirované japonskou tvorbou stanou vaší malou zahradou. Zahradou, ve které si budete moci vychutnat vaši oblíbenou chvilku relaxace s šálkem čaje, kávy, knihou, dobrým doutníkem či whisky. Krása a energie lokálních dřevin, které byly přetvořeny tradičními technikami na jedinečné dřevěné výrobky, umocní váš požitek a vytvoří poklidnou atmosféru při každé příležitosti.