Individuální kurzy užitného řezbářství a tradičního truhlářství pro váš domov:

Chcete si vyrobit dřevěnou misku nebo japonský tác Wagatabon na čajový rituál nebo třeba sushi? Lákají vás více truhlářské spoje a výroba minimalistického nábytku a dřevěných bytových doplňků?

Přijďte na kurz do mé dílny a vyrobte si vlastníma rukama rustikální lavičku nebo třeba organický stolek do vašeho obýváku. Jednoduše vnesete krásu přírody a ruční práce do vašeho domova.

Co se naučíme?

Naučíte se pracovat s kvalitním ručním nářadím a nástroji. Osvojíte si používání různých typů hoblíků, japonských pil, dlát, řezbářských nožů, práci s pořízem či řezbářskou sekerou. Naučím vás brousit jednotlivé nástroje na kamenech a poradím vám s výběrem nářadí pro vaše budoucí tvoření. Celý den budeme při našem společném tvoření popíjet kvalitní čaj a probírat vše, co se týká dřeva a práce s ním. Rád vám předám veškeré poznatky, které jsem doposud nasbíral na své cestě se dřevem. Na konci dne se budete radovat z hotového výrobku a nových dovedností, které můžete využít pro vaše další tvoření. Navíc si na kurzu vyzkoušíte velké množství nástrojů a dílenských přípravků, které znáte z katalogů, eshopů nebo různých youtube videí. Zažijete, jak se s nástrojem pracuje, jestli vyhovuje vašim potřebám a rozhodování pro vás bude snadnější. 

Kolik nás bude?

  • Individuální verze – jen vy a já a dlouhý den
  • Duo – s vaší drahou polovičkou – společná tvorba jednoho výrobku (lavička nebo stolek)
  • Duo – každý si vyrobí svůj vlastní výrobek

Kde se kurz bude konat?

V dílně podnikatelského inkubátoru Point One, kampus České zemědělské univerzity v Praze.

Point One
dílna – 2. patro koleje F
Kamýcká 1281
Praha 6 – Suchdol
165 00

Kolik kurz stojí?

Záleží na tom, jaký výrobek se rozhodnete vyrábět a zda dorazíte na kurz sami (verze individuál) či vezmete někoho dalšího do party (duo – každý svůj výrobek, duo – společný výrobek).

Tác WAGATABON (japonský styl) nebo MISKA – 1 den

Individuál 4500 Kč
Duo 8000 Kč/ 2 osoby

LAVIČKA nebo ČAJOVÝ STOLEK – 3 dny

Individuál 14 000 Kč (3 dny) 
Duo 12 000 Kč/2 osoby – společné tvoření jednoho výrobku (2 dny – víkendový kurz)
Duo 18 000 Kč/2 osoby – výroba lavičky a stolku (3 dny) 

KRABIČKA NA RYBINOVÝ SPOJ – 1 den

Individuál 6500 Kč

Kurzy se konají ideálně v sobotu od 9:00 do 19:00/20:00 hod. V případě 3 denních kurzů se kurz rozděluje do dvou víkendů. Jedná se o časově náročné projekty, dle obtížnosti se kurz může protáhnout až do 21:00 hod. Pokud máte zájem o kurz v týdnu nebo byste si rádi zvolili vlastní projekt, zavolejte a domluvíme se dle aktuálních možností. Kurz je možné nadělit také ve formě DÁRKOVÉHO POUKAZU, který zasílám obratem emailem v pdf. formátu. 

Jak se na kurz přihlásím?

Zavolejte mi prosím na tel. 728 368 510 (Po – Ne, 10 – 20 hod), abychom se na všem mohli osobně domluvit a doladit veškeré detaily.

Kurz na výrobu japonského tácu Wagatabon či misky je možné zakoupit přímo na eshopu: 
https://www.tea-tom.com/workshops/

Recenze na mé kurzy najdete na googlu nebo zde. 

 

Těším se na vaše zavolání!

Hezký den přeje,
Tomáš

Několik fotek z kurzů